Odzież medyczna i obuwie

Odzież medyczna

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby firmy ELDAN. Dzięki Państwa uznaniu firma ELDAN ma możliwość stałego rozwoju i budowania popularności swej marki poprzez uczestnictwo w znaczących imprezach targowych. Nasza oferta spotyka się tam niezmiennie od lat z ogromnym zainteresowaniem i wysoką oceną Klientów. Firma ELDAN posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9000-2001.

   

Bluza BORYS krótki rękaw

Bluza zapinana na guziki, krój zbliżony do marynarki z wykładanym kołnierzem, trzy kieszenie.

Materiał: Ubrania w kolorach: biały, niebieski, seledynowy, łososiowy, żółty, szary, melon, kiwi, beżowy, brązowy, czarny, lawenda, śliwka, atramentowy szyjemy z importowanej elanobawełny (50% bawełna, 50% poliester) - temperatura prania 60°C Ubrania w kolorach, ciemnozielony, czerwony, wykonane są z elanobawełny (33% bawełna, 67% poliester) - temperatura prania 40°C.

Sukienka LENA długi rękaw

Sukienka zapinana na napy, z możliwością podwinięcia do rękawa 3/4, dopasowana do figury, z cięciem na wysokości tali, trzy kieszenie, przy dekolcie stójka.

Więcej informacji

Obuwie medyczne

JULEX jest wiodącym w Polsce producentem obuwia komfortowego, medycznego, profilaktycznego oraz roboczego. Nasze buty przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów (Anatomico) jak i osób prywatnych (Piumetta). Wybrane produkty zostały atestowane przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Atesty potwierdzają, że obuwie spełnia wymogi higieny, komfortu i bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie w produkcji obuwia profilaktycznego, efektywny proces technologiczny, wysoka jakość użytych materiałów oraz ciągłe doskonalenie produktów, sprawiają, że obuwie jest wygodne i trwałe.

Wybrane modele butów są atestowane i posiadają certyfikat obuwia dla stopy wrażliwej przeznaczonego dla osób wykonujących pracę stojąco - chodzącą oraz certyfikaty obuwia medycznego dla personelu służby zdrowia. Większość modeli posiada certyfikat CE.

Od początku istnienia kładziemy bardzo duży nacisk na jakość oraz trwałość naszego obuwia. Wieloletnie współpraca z klientami oraz partnerami handlowymi w Polsce i za granicą pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia, zrozumienie potrzeb klientów oraz na wykorzystywanie tych doświadczeń przy projektowaniu nowych modeli.

Więcej informacji