Wyroby przeciwżylakowe i przeciwobrzękowe

Medi

Duomed to połączenie trwałej i wygodnej pończochy z atrakcyjna ceną

Produkt przeznaczony jest do leczenia : zakrzepicy z tendencją do łagodnego obrzęku, zmian żylakowych powstałych w trakcie ciaży, zapalenia żył ze średnim obrzękiem. Duomed ma równieą zastosowanie po zabiegu skleroterapii i/lub leczeniu operacyjnym.

Właściwości:
Klasy kompresji 1 i 2
Szeroka gama modeli
W kolorach beżowym i czarnym
Palce : otwarte lub zamknięte
Clima-Comfort zapewnia dużą przepuszczalność powietrza i niezawodna regulacje temperatury
Giętkie i elastyczne, dostosowują się do każdego ruchu
Gwarancja właściwego medycznego ucisku

Rodzaje produktu: Podkolanówki; AD normalne lub AD; krótkie; Pończochy samonośne; AG normalne lub AG; krótkie; Rajstopy AT normalne lub; AT krótkie Pończocha z paskiemAG; normalne lub AG krótkie

 
Aries

Polecamy Państwu produkty pończosznicze, których producentem jest spółka akcyjna ARIES. Jest to czeska firma, która w bogatym asortymencie posiada skarpety, podkolanówki, pończochy i rajstopy. Początki firmy to rok 1991 - w pierwszym okresie działalności firma nastawiona była na produkcję zwyczajnych wyrobów pończoszniczych. Przełom nastąpił w roku 1998, kiedy to rozpoczęła się produkcja profilaktycznych wyrobów pończoszniczych pod marką AVICENUM, a następnie 10 lat później wprowadzono do oferty także wyroby zdrowotne I oraz II klasy kompresji.

Produkty Aries znane są na polskim rynku dopiero od roku 2008.

Firma Aries od początku zwracała uwagę przd wszystkim na wysoką jakość wyrobów i modny wygląd - głównym celem spółki ARIES jest produkcja wysokiej klasy wyrobów pończoszniczych w przyjaznej cenie, oferując w ten sposób klientkom/klientom dużą wartość użytkową. Mottem firmy jest "Witalność na każdym kroku", która przejawia się także dobrym samopoczuciem podczas noszenia wyrobów Aries.

Produkty Aries to skuteczny produkt leczniczy w walce z żylakami na każdą kieszeń!!!

Więcej informacji