Dla sportowców

Ortezy

Staw Skokowy

Więcej informacji

Staw Kolanowy


Staw Nadgarstkowy
MUELLER Stabilizator
Nadgarstka Hg 80
Don Joy Funkcjonalne
Ortezy Nadgarstka Cxt I Sxt
PUSH "Push Orto" Orteza Kciuka

Kręgosłup
THUASNE "LOMBASKIN" THUASNE "LOMBATECH"

Cep Skarpety Kompresyjne Dla Sportowców

Skarpety kompresyjne CEP zostały zaprojektowane zgodnie z opatentowanymi technologiami i wyprodukowane w Niemczech, w fabryce światowego lidera w dziedzinie kompresji medycznej – MEDI, co gwarantuje skuteczne działanie oraz najwyższą jakość.

Dzięki skarpetom kompresyjnym CEP twoje bieganie nabierze zupełnie nowego wymiaru, a samopoczucie bedzie dobre jak nigdy dotąd. Skarpety kompresyjne CEP nie tylko sprawią, żebędziesz osiągać lepsze wyniki, ale przede wszystkim istotnie przyspieszą proces regeneracji przed i po wysiłku.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu stopniowego ucisku (graduated compression), który poprawia krążenie w twoich nogach. Takie rozwiązanie sprawia, że twoje mięśnie otrzymują więcej tlenu podczas wysiłku, a tym samym szybciej usuwane są toksyczne resztki przemiany materii, co skutecznie ogranicza powstawanie tzw. zakwasów i bóli mięśniowych. Skarpety kompresyjne CEP to nie tylko lepsze krążenie, profilaktyka przeciwżylakowa, ale także doskonała techniczne skarpety do wszelkich dziedzin sportu. Wyściełana, bezszwowa stopkaogranicza powstawanie pęcherzy, otarć i odcisków.

Skarpety kompresyjne CEP to również idealne rozwiązanie na długie podróże samolotem czy samochodem, jako doskonała ochrona przed zakrzepicą.

Zadbaj o swoje nogi już dziś!

CECHY szczególne skarpet kompresyjnych CEP:
Poprawa krążenia krwi o 30-40%
Optymalny dopływ tlenu do mięśni
Szybsza resorpcja kwasu mlekowego
Przyspieszona regeneracja
Redukcja drgań mięśni
Stabilizacja wiązadeł i ścięgien
Mniejsze dolegliwości mięśni

Więcej informacji

Kinesio Taping

Taping Metodą Kinesio® jest łatwy w użyciu, skuteczny, i może być stosowany przez każdego. Zawsze zalecamy jednak konsultacje z terapeutą posiadającym licencje tapingu metoda Kinesio® (CKTP) przed pierwszym użyciem. W tym dziale znaleźć można kilka polecanych przez nas zastosowań taśm w niektórych schorzeniach. Metody te i inne można znaleźć także w polecanych przez nas podręcznikach tapingu metodą Kinesio®.

Więcej informacji

Kosmetyki I Akcesoria

Więcej informacji